O firmie

logo2Firma istnieje od 2000 roku. Posiada kilkunastoletnią praktykę w branży wytwarzania i oczyszczania sprężonego powietrza.
Początki firmy to serwis, remont i legalizacja sprężarek powietrza. Dzisiaj oferujemy już profesjonalną i kompleksową obsługę w tej dziedzinie. Posiadamy własny sklep firmowy, w którym zaopatrzymy klienta od kompresorów po odpowiedni osprzęt pneumatyczny. Oferujemy sprężarki zarówno do zastosowań typowo domowych, dla profesjonalnych warsztatów i zakładów usługowo-naprawczych a także dla dużych firm przemysłowych. Pomożemy dobrać odpowiedni osprzęt pneumatyczny, zamontujemy go i zapewnimy bezawaryjną pracę.

W sprzedaży posiadamy kompresory stomatologiczne, śrubowe, tłokowe, bezolejowe, sprężarki jedno- i dwucylindrowe, osuszacze, wyłączniki ciśnienia, manometry, zbiorniki powietrza, siłowniki, elektrozawory, systemy przygotowania powietrza (filtry, naolejacze, reduktory), narzędzia pneumatyczne oraz całą gamę akcesoriów (w tym: przewody poliuretanowe, spiralne, węże ciśnieniowe w oplocie, szybkozłączki, złączki wtykowe, zawory bezpieczeństwa).

Nasza działalność nie ogranicza się tylko do sprzedaży:

  • służymy bowiem pomocą i doradztwem przy rozwiązywaniu technicznych problemów związanych z pneumatyką,
  • wykonujemy kompletne przeglądy, prowadzimy szybki i skuteczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  • serwisujemy i naprawiamy sprężarki wszystkich typów,
  • wykonujemy profesjonalne instalacje pneumatyczne,
  • naprawy serwisowe prowadzimy zarówno w siedzibie   jak i u klienta,
  • na czas naprawy oferujemy kompresory zastępcze.

Współpracujemy z wieloma sklepami i hurtowniami na terenie całego kraju. Maszyny, urządzenia, osprzęt i akcesoria przez nas oferowane sprostają najwyższym wymaganiom.

img_generationen
products_header
news20140707website-relaunch